num : 021 - 88812503
mob : 0902 - 1077007
mail : info@lohiran.ir
telegram: 09372669515
  نوشته شده در تاریخ اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۴

  متن تقدیرنامه فرهنگی و هنری

  متن تبریک دهه مبارک فجر


  به نام خدا

   

  این روزها ، روزهایی ماندگار و فراموش ناشدنی در تاریخ ملت بزرگ ماست ، روزهای پیروزی انقلاب اسلامی است ؛ انقلابی که رساترین فریاد تاریخ ، یعنی امام امت ، آن را رهبری کرد و به فرجام رساند و برای حفظ آن ، با تمام وجود تلاش کرد.انقلابی که مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و الهام گرفته از انقلاب سرخ عاشورای حسینی بود ، که در آن عده ای قلیل ، با اعتقادی وسیع و راسخ ، نیروهای کفر و باطل را شکست دادند و چشم قدرتمندان را خیره ساختند. دهه فجر، فرصت بازنگری در ارزش ها و آرمان هاست؛ و این که چه بودیم و چه می کردیم و چه می خواستیم، و اکنون کجاییم و چه می کنیم. کمترین ثمره این انقلاب، گشودن فصلی نو در تاریخ معاصر است و این اتفاق بزرگی است ، اتفاقی که باعث سربلندی ملت بزرگ ایران شد و امروز انقلاب اسلامی ایران به درجه ای از رشد و بالندگی رسیده که جهان را تحت تأثیر خود قرار داده و ملت های آزادیخواه از این انقلاب بی نظیر الهام میگیرند.

  ارجمند گرانمایه

  جناب آقای ……………………..

  با سلام

  فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را به شما تبریک و تهنیت عرض نموده ، بر خود وظیفه میدانم از زحمات و خدمات ارزشمند شما به مردم فهیم و انقلابی شهر ………… تقدیر و تشکر نمایم.
  از اینکه در پرتو نظام مقدس جمهوری اسلامی تحت زعامت ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی خامنه ای توفیق خدمتگذاری نصیبمان گردیده خدا را شکر میگوئیم .

   


   

  کاربرد متن تبریک دهه مبارک فجرمتن تبریک دهه مبارک فجر مناسب برای تبریک به فرد یا افراد به مناسبت دهه مبارک فجر می باشد . هرساله در کشور عزیزمان ایران دهه مبارک فجر گرامی داشته می شود و مردم به جهت پیروزی انقلاب اسلامی و این روزهای پربرکت به یکدیگر تبریک می گویند.
  برخی موارد قابل ذکر در مورد استفاده از متن تبریک برای دهه فجر به شرح زیر می باشد :

  ۱ – استفاده از متن تبریک برای دهه فجر جهت تبریک و تهنیت به فرد یا افراد و مردم عزیز ایران اسلامی .
  ۲ – استفاده از متن تبریک برای دهه فجر جهت تبریک و تهنیت به خانواده های شهدای انقلاب اسلامی جهت پیروزی انقلاب.

   

  تهیه شده توسط واحد تحقیق و توسعه لوحیران :
  http://www.lohiran.ir

  جستجو در سایت

  مشخصات تماس لوحیران :

  شماره تماس لوحیران : 02188812503
  شماره همراه مدیریت : 09021077007
  آدرس ایمیل لوحیران : info@lohiran.ir
  ساعات کاری : هر روز 9 صبح تا 7 عصر
  مدیریت لوحیران : ابراهیم زاده

  بازدید لوحیران :