num : 021 - 88812503
mob : 0902 - 1077007
mail : info@lohiran.ir
telegram: 09021077007

سوالات متداول درباره محصولات و پروسه کاری لوحیران

 


*سئوال: رنج قیمت محصولات کار شده در لوحیران به چه میزان می باشد؟
پاسخ: قیمت محصولات بر اساس نوع متریال،اندازه،نوع پایه،ضخامت بدنه، زمان لیزر،مساحت قابل چاپ و تعداد ، از ۱۰۰۰۰ تومان تا ۵۰،۰۰۰ تومان متغیر می باشد که متخصصین فروش ما بر اساس درخواست و بودجه تخصیصی مشتری، قیمت محصول را تعیین میکنند ، لذا شما مشتری عزیزبا هر سلیقه و بودجه ای می توانید درخواست خود جهت طراحی و ساخت تندیس را با متخصصین فروش ما در میان بگذارید و نگران قیمت و هزینه آن نباشید .

*سئوال: حداقل سفارش محصولات ، جهت طراحی و ساخت به چه تعداد می باشد؟
پاسخ: گروه لوحیران برای رفاه حال مشتریان عزیز،سفارش محصول را به هر تعدادی از یک عدد به بالا انجام میدهد. فقط مشتریان عزیز به این نکته توجه داشته باشند که سفارشات تعداد پایین در اولویت کار تولید نبوده و بر اساس صف سفارش در هر زمان تولید خواهند شد ، لذا در صورت داشتن سفارشات با تعداد پایین حداقل ۱هفته زودتر از زمان مورد نظر خود اقدام فرمائید و با بخش فروش ما تماس بگیرید ، تا متخصصین فروش ما پس از بررسی صف سفارش ، زمان تحویل سفارش شما را اعلام نموده و سفارش شما مشتری عزیز را ثبت نمایند.

*سئوال: جنس محصولات و متریال های بکار گرفته شده در آنها چیست؟
پاسخ: کلیه محصولات طراحی و ساخته شده در لوحیران از متریال های مختلف در شاخه غیر فلزات بوده که شامل چوب ام دی اف ، پلکسی گلاس،مولتی استایل ، آیینه و …. می باشند.

*سئوال: نحوه سفارش محصولات در لوحیران به چه صورت می باشد؟
پاسخ: کلیه محصولات موجود در وب سایت لوحیران دارای کد اختصاصی بوده و همگی در جداول منظم و مشخص بر اساس تعداد و سایز تعیین قیمت شده اند لذا برای سفارش محصول مورد نظر خود کافی است کد محصول را به همراه سایز ، تعداد و متن مورد نظر خود برای ما ایمیل فرمائید ، و یا پس از تماس با لوحیران ، به همکاران ما اعلام فرمائید .

*سئوال: روش طراحی محصولات و هزینه آن به چه صورت می باشد؟
پاسخ: لوحیران پس از دریافت اطلاعات از مشتری اقدام به طراحی محصول مورد نظر مشتری می نماید،لذا اطلاعات و نکات کلیدی مدنظر شما تاثیر زیادی در تولید محصول نهایی خواهد داشت . بنابراین بر روی این مقوله زمان و انرژی کافی بگذارید تا طرحها و محصولات مورد نظر بابالاترین سطح کیفیت و زیبایی طراحی و تولید گردند . هزینه طراحی برای هر یک طرح برابر با ۵۰۰۰۰ تومان خواهد بود و این مبلغ قبل از طراحی و نقدا از مشتری اخذ می گردد و مسترد نیز نمی گردد . گفتنی است برای محصولاتی که از قبل در وب سایت موجود باشند ،هیچ گونه هزینه طراحی دریافت نمیگردد و قیمت محصولاتی مانند تندیس،تقدیرنامه و لوح تقدیر با احتساب هزینه های مختلف در وبسایت درج گردیده است . هزینه های طراحی در سفارش بالای ۲۰۰ عدد رایگان می باشد .

*سئوال: نحوه ارسال سفارشات به شهرهای دیگر به چه صورت می باشد؟
پاسخ: سفارشات مشتریان در لوحیران بلافاصله پس از تولید ، از طریق پایانه های مسافربری ، تیپاکس ، باربری ، چاپار و پست ارسال خواهد گردید .
تعیین طریق ارسال محصولات ، قابل انتخاب از جانب مشتری می باشد و هزینه های ارسال نیز برعهده مشتری خواهد بود . در مواردی مانند پست هزینه ارسال قبل از ارسال محصول از مشتری دریافت خواهد گردید .

*سئوال: مدت زمان ساخت و تحویل محصولات به مشتری چند روز می باشد؟
پاسخ: مدت زمان ساخت و تحویل محصولات توسط گروه لوحیران به مشتری به صف سفارش در هر زمان و نوع محصولات بستگی دارد که بر این اساس و به عنوان نمونه ، مدت زمان ساخت و تحویل ۱۰۰ عدد محصول معمولی در صف سفارش شلوغ ، ۱۴ روز کاری و در صف سفارش عادی، ۷ روز کاری می باشد .

*سئوال: برای دادن سفارش ساخت محصولات آیا نیاز به حضور در گارگاه تولید می باشد؟
پاسخ: گروه لوحیران جهت رفاه حال شما مشتریان عزیز،کل پروسه کاری خود از دیدن سفارش تا دادن سفارش و تحویل آنرا بصورت غیر حضوری طراحی نموده است تا شما مشتریان عزیز بتوانید از سراسر کشور عزیزمان و بدون نیاز به حضور در کارگاه تولید ، با خیال آسوده سفارش خود را ثبت نموده و در محل خود نیز سفارش را تحویل بگیرند . برای این منظور مشتریان عزیز می توانند کلیه نمونه های موجود در وب سایت لوحیران را مشاهده نموده و با بررسی کامل اقدام به ثبت سفارش محصولات نمایند .

*سئوال : روش پرداخت مبالغ مربوط به سفارشات به چه صورت می باشد ؟
پاسخ:پس از انتخاب کد مورد نظر ومتن دلخواه و پس از اعلام این موارد از طرف مشتری به لوحیران،پیش فاکتور مربوط به سفارش تقدیم مشتری شده و مشتری ۵۰ درصد از مبلغ پیش فاکتور را همزمان با سفارش پرداخت و ۵۰ درصد مابقی را نیز پس از اتمام کار و همزمان با تحویل پرداخت می کند .

*سئوال : تهیه متن مربوط به تقدیرنامه ، لوح تقدیر و تندیس بر عهده چه کسی می باشد ؟
پاسخ: تهیه متن بر عهده مشتری بوده و لوحیران هیچگونه مسئولیتی را در قبال تهیه متن ندارد . تعداد زیادی متن در شاخه های مختلف و برای روز ها و مناسبت های مختلف در قسمت بانک متن لوحیران موجود می باشد که مشتریان عزیز می توانند برای ساخت متن مورد نظر خود از این متن ها کمک بگیرند .

 

 

 

آرشیو کلمات کلیدی منابع خارجی

جستجو در سایت

مشخصات تماس لوحیران :

شماره تماس لوحیران : 02188812503
شماره همراه مدیریت : 09021077007
آدرس ایمیل لوحیران : info@lohiran.ir
ساعات کاری : هر روز 9 صبح تا 7 عصر
مدیریت لوحیران : ابراهیم زاده

بازدید لوحیران :